wtorek, 27 lutego 2018

Siwe czy...siwe ? :)


Prowadziłam samochód. Skręciłam w boczna ulicę i nagle przed maskę wyskoczyłam mi…pani. Odruchowo nacisnęłam na klakson. Pani odwróciła się, spojrzała złowieszczo i pukając się w czoło wykrzyczała – „siwy łeb a taka głupia!” No, droga Pani! Wielkie dzięki! Nareszcie mój trud został zauważony i doceniony. Od kilku miesięcy pracuje nad tym, żeby moje włosy miały naturalny, siwo-biały kolor. Na marginesie dodam, że odrastają nieustająco ciemne J A tu proszę! Jest! Nareszcie osiągnęłam zamierzony efekt. Jestem pięknie siwa! Ha, Ha.
A tak a’ propos, lubicie siwe włosy? Rzecz jasna zadbane, dobrze ostrzyżone i niekoniecznie naturalne, choć te prawdziwe bywają najpiękniejsze.
Ja lubię. Po pierwsze wcale nie dodają lat. Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Podkreślają charakter i piękną dojrzałość. Porównajcie tą sama twarz w pięknie siwych i w np. czarnych włosach. I jak? Moim zdaniem zdecydowanie czarne postarzają więc nie bójcie się siwych włosów. Mają tyle pięknych odcieni. A jak pięknie grają z mocnymi, wyrazistymi kolorami…
Ha, nawet z czarnym wyglądają lepiej niż inne kolory. Tak więc odwagi moje panie. Siwy jest modny! 50 plus górą !Brak komentarzy:

Prześlij komentarz